Kdo jsem?

Jmenuji se Michal Řeřábek.

Jsem táta tří dětí, páníček tří psů, mám rád dobré jídlo (to vaří moje paní), dobré pití (filtrovanou vodu a třeba matchu s mlékem, nebo ručně mletou zrnkovou kávu po ránu – to si vařím sám).

Sice neumím hrát na žádný nástroj, ale přesto mám velice rád hudbu 🙂

Jsem technik, rád často něco konstruuji, vymýšlím a zlepšuji. 

Protože mi můj předchozí zaměstnavatel nemohl dát takový prostor „pro mně“ jak bych potřeboval, stalo se mé hobby časem i náplní mé práce, mého podnikání.

Mám rád, když technika funguje tak, jak má.

Když si přivezu domů novou televizi, projektor, gramofon, AV receiver, či jen malý streamer hudby ze vzdáleného serveru, jsem rád, když vše šlape jak má a vše je nastaveno bezezbytku.

Bývaly nicméně doby, kdy pro mne menu těchto přístrojů, nebo přesné nastaveni hrotu vložky gramofonu bývaly věci, které jsem nechápal a musel jsem věrit tomu, že to za mne automatika průvodce nastavením nastaví dobře.

Jak už to ale bývá, realita je bohužel jiná – průvodce nastavením ve skutečnosti žádná kouzla neumí 🙂

Dlouholetou praxí prodejce i technika instalujícího zejména střední kategorii spotřební elektroniky (ve firmě HIFIpartner.cz, kteréžto jsem majitelem) jsem samozřejmě zjistil, která nastavení jsou zásadní a naopak, která jsou nepodstatná. Zároveň vím, co všechno automatika výrobců nastavuje blbě a proč.

Proto abyste vy netápali nad novou televizí s tlustým návodem v ruce, jsou tu mé stručné obrázkové tématické ebooky (PDF).

A pokud si ani pak nebudete vědět rady nebo si raději rovnou ušetříte práci a nervy, neváhejte využít mých služeb profesionálního technika a trpělivého poradce 🙂